Uudised

Õppeekskursioon Astangu Kutserehabilitatsiooni keskusesse 19. märts konstantin


14.03.19 külastasid 9. klasside õpilased koos vanemate ning õpetajatega Astangu Kutserehabilitatsiooni keskuse poolt korraldatud HEV messi. Vastuvõtt oli hästi organiseeritud, esindatud olid väga paljud koolid üle-Eesti. Esindatud olid Eesti kutseõppeasutused, kus hev õpilased saaksid jätkata oma kooliteed. Saime ülevaate koolist toimuvast läbi kooli tutvustava ekskursiooni. Osalesime erinevates töötubades, mis olid mõeldud nii õpilastele, õpetajatele kui ka lastevanematele. Meie lapsevanemad osalesid kunsti töötoas ja õpilased pagari töötoas. Pagari töökojas võttis meid vastu oma eriala professionaal , kes suutis meie õpilastes tekitada huvi abipagari elukutse vastu. Lõpptulemusena valmisid imemaitsvad sõbrasaiakesed, mille maitset kiitsid kogu meie reisikollektiiv.
14.03.19 külastasid 9. klasside õpilased koos vanemate ning õpetajatega Astangu Kutserehabilitatsiooni keskuse poolt korraldatud HEV messi. Vastuvõtt oli hästi organiseeritud, esindatud olid väga paljud koolid üle-Eesti. Esindatud olid Eesti kutseõppeasutused, kus hev õpilased saaksid jätkata oma kooliteed. Saime ülevaate koolist toimuvast läbi kooli tutvustava ekskursiooni. Osalesime erinevates töötubades, mis olid mõeldud nii õpilastele, õpetajatele kui ka lastevanematele. Meie lapsevanemad osalesid kunsti töötoas ja õpilased pagari töötoas. Pagari töökojas võttis meid vastu oma eriala professionaal , kes suutis meie õpilastes tekitada huvi abipagari elukutse vastu. Lõpptulemusena valmisid imemaitsvad sõbrasaiakesed, mille maitset kiitsid kogu meie reisikollektiiv.