Õpikogukonna väljasõit Võrumaale 26. august Kylli

22. augustil toimus Valga Jaanikese Kooli õpetajate õppekäik Võrumaale. Külastasime Vargamäe külastuskeskust, matkasime Hiiu kanjonis. Vastseliina külastuskeskuses saime teada uut ja huvitavat keskajast. Piusa külastuskeskuses kuulasime nahkhiirte elust ja saime giidi vahendusel teada, kuidas vanasti liiva kaevandati. Soovijad said külastada Piusal töötavat savikoda.

Päev oli huvitav ja õpetlik. Õpetajad said uue õppeaasta eel häid positiivseid emotsioone.