Õpetaja oled hea, Sul on kõige targem pea! 04. oktoober Kylli

Õpetajate päeva puhul tervitas kõiki kooli saabujaid imeilus kunstiline tervitus õpetaja Jüri poolt kooli väravas.

Meeleolukal aktusel tervitas kõiki õpetajaid kooli õpilasesinduse president Kert ning õpilased koos huvijuht Külli ja muusikaõpetaja Merikesega räppisid loo õpetajatest. Loorberitele puhkama ei jäetud ühtegi õpetajat, sest edasi kontrolliti päevakangelaste teadmisi, osavust, nutikust, kiirust, lugemisoskust erinevate tegevustega. Toimus ka ära arvamismäng „Kellega tegu?“

Päev lõppes õpilastele diskoga, aga õpetajad olid palutud pidulikku kohvilauda.

Oli soe ja südamlik päev!

Soovin kõigile õpetajatele imeilusat õpetajate päeva jätku kogu õppeaastaks!

Õppejuht Airi Mägi

Päev lõppes õpilastele diskoga, aga õpetajad olid palutud pidulikku kohvilauda.

Oli soe ja südamlik päev!

Soovin kõigile õpetajatele imeilusat õpetajate päeva jätku kogu õppeaastaks!

Õppejuht Airi Mägi