Uudised

Õpetaja loob homse Eesti 07. oktoober Kylli


 

Maakondliku ja Valga valla tunnustuse pälvisid meie kooli logopeed Veera Pavlenko ja õpetaja Nadežda Dinis (Valga Jaanikese kooli Aasta õpetaja 2019). Täname tunnustamast!

Kooli Õpetajate päeva aktusel 4. oktoobril pälvisid nad tugeva aplausi ja kaunid lillekimbud.

 

Logopeed Veera on hariduse tugiteenuste spetsialist, kes on viimase kolme aasta jooksul silmapaistval viisil toetanud ja aidanud kaasa lapse või noore individuaalsele ning sotsiaalsele arengule ja kujundanud organisatsiooni-sisest koostööd. Õpetaja Nadežda on aasta põhikooli aineõpetaja, kes on viimase kolme aasta jooksul silmapaistvalt aidanud kaasa õpilaste individuaalsele ja sotsiaalsele arengule ning kelle kogemus väärib esiletõstmist ja jagamist. Täname Valga valda ja Valgamaa Arenguagentuuri tunnustamise eest!

 

Meie kooli Õpetaja Merike Mõttus valiti aga Aasta õppijaks. Tema ampluaa on muusikateraapia, tema kasutada on meie koolis kõlahäll.

 

Elagu õpetaja!

 

Heade soovidega!

 

Jaanika Käst

direktor

 

Maakondliku ja Valga valla tunnustuse pälvisid meie kooli logopeed Veera Pavlenko ja õpetaja Nadežda Dinis (Valga Jaanikese kooli Aasta õpetaja 2019). Täname tunnustamast!

Kooli Õpetajate päeva aktusel 4. oktoobril pälvisid nad tugeva aplausi ja kaunid lillekimbud.

 

Logopeed Veera on hariduse tugiteenuste spetsialist, kes on viimase kolme aasta jooksul silmapaistval viisil toetanud ja aidanud kaasa lapse või noore individuaalsele ning sotsiaalsele arengule ja kujundanud organisatsiooni-sisest koostööd. Õpetaja Nadežda on aasta põhikooli aineõpetaja, kes on viimase kolme aasta jooksul silmapaistvalt aidanud kaasa õpilaste individuaalsele ja sotsiaalsele arengule ning kelle kogemus väärib esiletõstmist ja jagamist. Täname Valga valda ja Valgamaa Arenguagentuuri tunnustamise eest!

 

Meie kooli Õpetaja Merike Mõttus valiti aga Aasta õppijaks. Tema ampluaa on muusikateraapia, tema kasutada on meie koolis kõlahäll.

 

Elagu õpetaja!

 

Heade soovidega!

 

Jaanika Käst

direktor