Ohutu suvi võib alata! 11. juuni Kylli

10. juunil toimus koolis projektipäev “ Ohutu suvi”. Meie koolis käisid külas päästjad Valga päästekomandost, kes tutvustasid meile veeohutust, tuleohutust ja käitumist ohuolukorras.

Veeohutuse töötoas tutvusime ohtlike olukordadega veekogu ääres, proovisime päästeveste ja saime teada milline on paukvest ja viskeliin.

Tuleohutuse töötoas saime teada, kui ohtlik on katkine kodutehnika, elektrijuhtmed ja lahtine tuli. Põhitõde- kui teed sööki, siis jääd kööki! Tuletasime meelde ka käitumisreeglid ohu korral ja kui vajalik on suitsuandur.

Evakueerumise töötoas pakkisime seljakotti kõik vajalikud asjad.

Koolihoovis uudistasime tuletõrjeautot ja selle võimalusi päästetöödel. Päästjad korraldasid meile põhjaliku ennetustöö ja õppepäeva.

Evakueerumise töötoas pakkisime seljakotti kõik vajalikud asjad.