Ohutu suvi 09. juuni Kylli

Tere, suvi! Kas ka ohutu? Kolmapäeval, ülekoolilisel projektipäeval „Ohutu suvi“, jagas Päästeamet nõuandeid ohtlike olukordade vältimiseks kodus, näpunäiteid otstarbekast evakuatsioonist ja veeohutusest ning näha sai päästeauto sisemust. Õpilastel oli võimalus hinnata piltidel kujutatud olukordade ohutust, korteri plaanil luua ohutu evakueerumistee ning valida ja selga proovida õige suurusega päästevest.

Palju põnevust oli päästeauto juures - kaasaegne päästeauto on väga mitmekülgse sisustusega, mis on oluline erinevate õnnetuste päästetöödel.

Õpilased, kes läbisid neli erinevat tegevuskeskust, oskavad hoida oma suve ohutuna, mida kinnitab see, et tegevuste lõppedes oskasid õpilased Päästeameti esindaja Merle kõikidele kontrollküsimustele õigesti vastata.

Ohutut suvevaheaega!

Ohutut suvevaheaega!