Noblessner, Shoplifter ja enneolematu toolinäitus 02. juuni Kylli

Tondi Kooli kunstiharidusprojekti „Valgele Valgega“ 15. sünnipäeva tähistati  Noblessneri sadamalinnakus kodutööna tuunitud enneolematu toolinäitusega „4 jalga aga 0 jälge“, Shoplifteri värviküllase labürindi ning kaunite merevaadete maalimisega.

„Valgele Valgega 2023“ on erivajadustega õpilaste kunsti ja käelise tegevuse arengut toetav projekt, mis võimaldab neil väljendada oma vaimu- ja tundeelu ning tunnetada end looja, vaataja ja hindajana. Valga Jaanikese Kool osaleb projektis üle 10ne aasta.

Kallis Tondi Kool ja projektijuht Silvia Paluveer! Oleme väga tänulikud – kõik lapsed peavad saama võimaluse õnnestuda. Aitäh õpetajad Vapu ja Jüri. Oli kunsti täis päev Tallinnas ja Noblessneris.