Nii nad kasvasid suureks 26. mai Kylli

25. mail kõlas 9. klassile viimane koolikell. Seda päeva kutsutakse tutipäevaks.

Õpetajad Maret ja Natalja olid teinud oma klassi lastest ja lastele esitlused. Kõik algas sellest, et 2013.aastal astusid Jaanikese kooli Marina ja Rustams. Aastate jooksul ühinesid teisedki tänavused lõpetajad – Steven ja Zigmunds. Aastate kaupa oli näha, kuidas pisikestest põngerjatest said noored toredad lõpetajad.

Marina, Sander ja Zigmunds laulsid laulu, milles on väga olulised sõnad meile kõigile:

Vabana võid käia püstipäi

Vabana võid olla nii kui näib

See kes oled nüüd sa julge olla nii..

Seejärel kõlas „Koolikella“ laul ning väike Maicel helistas 9.klassile viimast korda koolikella. Üheksandale klassile on nüüd koolitunnid läbi, ees on eksamid ja kooli lõpetamine.

Aga meie läksime kõik õue ning mängisime ja võistlesime koos. Õues on lõpuks ometi kevad!

Vabana võid käia püstipäi

Vabana võid olla nii kui näib

See kes oled nüüd sa julge olla nii..