Muusikat Bachist ABBA kaasakiskuvate rütmideni 30. november Kylli

Jaanikese koolis algas jõuluaeg imelise kontserdiga. Meile tulid külla ingellikus kleidis Silvia Ilves koos kahe vanema pojaga. Silvia Ilves koos noorema poja Tristaniga mängis tšellot ja vanem poeg Stefan mängis klaverit. Stefan mängis eraldi klaveril Chopini ja Griegi loomingut. Kontsert oli kingituseks kogu kooliperele ja ka meie kooli koostööpartneritele.

Aitäh selle imelise elamuse eest!

Fotol: Silvia, Tristan ja Stefan Ilves.

Aitäh selle imelise elamuse eest!

Fotol: Silvia, Tristan ja Stefan Ilves.