Muusika on keel, mida kõik südamed mõistavad 17. aprill Kylli

16. aprillil käis meie koolis külas Valga Ukraina Selts Kalõna. Külakostiks oli kaasa võetud Ukraina ooper-muinasjutt „Koza-Dereza“, kevadmängud, luuletused ja laulud. Kogu kava oli ukraina keeles. Kui ooper-muinasjutu esitamise ajal oli saalis vaikus, siis mäng „Kuldne värav“ tõi saali rõõmsaid kilkeid täis. Kogu koolipere sai lustida külalistega. Kontserdi lõpus kõlas Ukraina riigi mitteametlikuks hümniks saanud laul „Punane lodjapuu aasal“, mis tõi pisara silma.