Minu kodu on Eesti 30. november Kylli

27. novembril korraldasime koolis põneva fotojahi, et tähistada kodanikupäeva. Meie huvijuht oli peitnud koolimajas erinevatesse kohtadesse QR-koodidega paberilehed, mida siis lapsed koos õpetajatega jahtima hakkasid. Leidnud koodi, uurisid lapsed koos oma õpetajatega, millisele lingile see neid viib. Koos arutati teema läbi ja seejärel lavastati ühine foto. Teemadeks olid Pika Hermanni torn, laulupidu, Balti kett, Eesti kaitsejõudude paraad, rahvusvaheline tantsupäev ja Noored Kotkad ja Kodutütred.

Hasarti ja põnevust oli palju, fotode lavastamiseks klassid ühinesid ja tantsupäeva lavastus lõppeski ühistantsuga fuajees.