Meil on tublid ujujad! 07. oktoober Kylli

2. oktoobril toimusid Tallinnas Sõle spordikeskuses eriolümpia ujumisvõistlused.

Võistlustest võttis osa ligi 100 sportlast ning mõõtu võeti 25m ja 50m vabalt- ja seliliujumises, 100m vabalt-ujumises ning teatevõistluses 4 x 25 m.

Tervituseks võttis sõna ka Kultuuriministeeriumi spordinõunik Norman Põder, kes innustas kõiki sporti tegema.

Jaanikese koolist osalesid Kert Tartes ja Silver Leiman. Kert saavutas vaba-ujumises I, Silver III koha.

Täname osalejaid tubli osavõtu ja heade tulemuste eest!

Õpetaja Maret Lill

Täname osalejaid tubli osavõtu ja heade tulemuste eest!

Õpetaja Maret Lill