Meie kooli õpetaja pälvis Valga aastaringi auhinna 23. veebruar Kylli

Töö kiidab tegijat (Eesti vanasõna)

Vabariigi aastapäevale pühendatud vastuvõtul Valga kultuurikeskuses selgusid eile Valgamaa teenetemärgi laureaadid, samuti jagati välja viis Valga aastaringi auhinda.

Valga Jaanikese Kooli õpetaja, nõustaja ja terapeut Õie Kiis on pühendunud eelkõige laste ja noorte vaimse tervise toetamisse.

Ühtlasi pälvis õpetaja Õie Kiis 23.02.2022 Valga Jaanikese Kooli tänukirja kooli hea maine kujundamise eest. Palju õnne armas õpetaja Õie Kiis!

­­­­­­­­­­­­

Töö kiidab tegijat (Eesti vanasõna)

­­­­­­­­­­­­