Uudised

Meie kooli külastasid Lääne-Virumaa Rajaleidja keskuse spetsialistid. 26. september konstantin


Lääne-Virumaa Rajaleidja keskuse juht Merle Kodu tõi oma meeskonna Valga Jaanikese Kooli, et tutvuda, kuidas meie koolis erituge ja tõhustatud tuge vajavaid lapsi õpetatakse, kasvatatakse ja kuidas koolielu korraldatud on. Kooli õppejuht Mai Talu andis ülevaate koolist ja õppetöö korraldusest. Õpetaja Jelena Sljusartšuk tutvustas külalistele PCS-pildisüsteemi ja ABA metoodika tulemuslikku rakendamist õppetöös ning rääkis lastevanemate kaasamisest. Ka vanemad toetavad laste tegevust PCS-piltide abil. Koolis ja kodus samade võtete kasutamine loob lastele selguse ja turvatunde. Õpetaja oskused ja teadmised pälvisid külastajate tunnustuse. Külalisi paelus meie kooli kunstiringi töö ja muljet avaldas hiigelsiidimaal, mis valmis ringijuht Juris Freimanis´e juhendamisel õpilaste ühistööna 2018. kevadel.
Lääne-Virumaa Rajaleidja keskuse juht Merle Kodu tõi oma meeskonna Valga Jaanikese Kooli, et tutvuda, kuidas meie koolis erituge ja tõhustatud tuge vajavaid lapsi õpetatakse, kasvatatakse ja kuidas koolielu korraldatud on. Kooli õppejuht Mai Talu andis ülevaate koolist ja õppetöö korraldusest. Õpetaja Jelena Sljusartšuk tutvustas külalistele PCS-pildisüsteemi ja ABA metoodika tulemuslikku rakendamist õppetöös ning rääkis lastevanemate kaasamisest. Ka vanemad toetavad laste tegevust PCS-piltide abil. Koolis ja kodus samade võtete kasutamine loob lastele selguse ja turvatunde. Õpetaja oskused ja teadmised pälvisid külastajate tunnustuse. Külalisi paelus meie kooli kunstiringi töö ja muljet avaldas hiigelsiidimaal, mis valmis ringijuht Juris Freimanis´e juhendamisel õpilaste ühistööna 2018. kevadel.