Uudised

Meie kogemused Eripedagoogika ajakirjas 26. aprill Kylli


2021. aasta maist septembrini toimus meie kooli meeskonnale HARNO sisekoolitus „Õpiraskustega õppija õppetegevuse toetamine IKT abil“, koolitajaks Tiia Salm ja Hene Binsol. Kokku osales koolitusel 17 õpetajat.

Värskes digiõppele keskenduvas Eripedagoogika numbris (nr 67, märts 2022) jagavad meie õpetajad Liidia Raud, Kersti Veltri, Õie Kiis, Maret Lill, Oksana Kalugina, Liina Velitško, Jelena Sljusartšuk ja Janne Salumäe oma kogemusi ja selgitusi, milliseid uusi võimalusi koolitus neile andis.

Täname oma koolitajaid ja ajakirja toimetust!

2021. aasta maist septembrini toimus meie kooli meeskonnale HARNO sisekoolitus „Õpiraskustega õppija õppetegevuse toetamine IKT abil“, koolitajaks Tiia Salm ja Hene Binsol. Kokku osales koolitusel 17 õpetajat.

Värskes digiõppele keskenduvas Eripedagoogika numbris (nr 67, märts 2022) jagavad meie õpetajad Liidia Raud, Kersti Veltri, Õie Kiis, Maret Lill, Oksana Kalugina, Liina Velitško, Jelena Sljusartšuk ja Janne Salumäe oma kogemusi ja selgitusi, milliseid uusi võimalusi koolitus neile andis.

Täname oma koolitajaid ja ajakirja toimetust!