Uudised

Maailmamängudelt tagasi – ootasime teid 25. märts konstantin


Meie kooli sportlasi tervitasid Tallinna Lennart Meri nimelises lennujaamas direktor Jaanika Käst, õppejuht Mai Talu, huvijuht Merike Mõttus ning õpetaja Maret Lill. Kallistused ja lillekimbud üle antud, suunduti tänukirjatseremooniale ja tordisöömisele. Meie Aleksandrs tuli koju hõbemedaliga judos, Ragnar jalgpallimeeskonna väravavahina ja vilistlane Margus 4. kohaga ning vilistlane Jaanus korvpallis kuldmedaliga. Aitäh kooli väärika esindamise eest õpetajad Evo Saar ja Vadim Šemeljov, õpilased ja lapsevanemad. Loe lisaks: http://eeo.ee/eesti-sportlased-maailmamangudel-araabia-uhendemiraatides/
Meie kooli sportlasi tervitasid Tallinna Lennart Meri nimelises lennujaamas direktor Jaanika Käst, õppejuht Mai Talu, huvijuht Merike Mõttus ning õpetaja Maret Lill. Kallistused ja lillekimbud üle antud, suunduti tänukirjatseremooniale ja tordisöömisele. Meie Aleksandrs tuli koju hõbemedaliga judos, Ragnar jalgpallimeeskonna väravavahina ja vilistlane Margus 4. kohaga ning vilistlane Jaanus korvpallis kuldmedaliga. Aitäh kooli väärika esindamise eest õpetajad Evo Saar ja Vadim Šemeljov, õpilased ja lapsevanemad. Loe lisaks: http://eeo.ee/eesti-sportlased-maailmamangudel-araabia-uhendemiraatides/