Maailmakoristuspäev 17. september Kylli

Kolmapäeval, 16.septembril osalesime kogu kooliga maailmakoristuspäeval. Tegu on maailma ajaloo suurima kodanikualgatusega, mis on alguse saanud Eestist ja milles osaleb sel aastal 180 riiki.

Prügi tekib iga päev ja kahjuks on ikka neid, kes oma prügi prügikasti ei pane, vaid maha viskavad. Eriti kahjulik on lindudele ja loomadele väikeprügi. Need on suitsukonid, pudelikorgid ja muu selline, mis koristamisel tavaliselt kahe silma vahele jääb.

Meie käisime ja koristasime Pedeli jõe äärt ning Siili- keskuse ümbrust. Iga õpilane ja õpetaja said kätte kindad, klassile anti biolagunev prügikott ning töö võis alata.

Kõik olid väga tublid ning maailm sai tänu meile kõigile veidi puhtamaks!

Kokkuvõtteks: PRÜGI KOHT ON PRÜGIKASTIS! OLE HEA JA ÄRA VISKA PRÜGI MAHA!

Kõik olid väga tublid ning maailm sai tänu meile kõigile veidi puhtamaks!

Kokkuvõtteks: PRÜGI KOHT ON PRÜGIKASTIS! OLE HEA JA ÄRA VISKA PRÜGI MAHA!