Lustlik sõbrapäev 21. veebruar Kylli

14. veebruaril tähistasime sõbrapäeva. Esimese korruse fuajees oli laud täis sõbrakaarte, mida lapsed ja ka täiskasvanud  oma sõpradele olid teinud. Sagimist oli selle laua juures palju. Külakosti sõbrapäevaks tõid meile  Valga romade noortekeskuse õpilased oma lustakate tantsudega. Meie omalt poolt tantsisime kogu kooliperega õpetaja Vadimi loodud kuumade hispaania rütmidega ühistantsu. Kontserdi lõpus tänasime kõige rohkem heategusid teinud õpilasi Janarit, Hardit ja Reimot. Õpetaja abi Triin ja kasvataja abi Diana tegid toreda fotoseina. Õpetaja Erika rääkis romade kultuurist.