Lõbus ja sportlik päev 30. mai Kylli

24. mail toimus meie koolis liikumispäev, millest võttis osa kogu koolipere.

Lapsed läbisid üheksa jaama, kus neil tuli erinevate vahenditega ülesandeid sooritada. Preemiaks jaama läbinutele oli südameke liikumiskaardile.

Liikumispäeva eesmärk on teadvustada õpilaste hulgas liikumise olulisust ja suurendada liikumisaktiivsust.

Õpilaste aktiivset tegevust soodustas ka päiksepaisteline ilm, mis andis kogu päevale veelgi positiivsema emotsiooni.

24. mail toimus meie koolis liikumispäev, millest võttis osa kogu koolipere.