Lapsed said teada mis mõõtühikud on vaks, jalg ja küünar 05. juuni Kylli

4. juuni hommikul kogunesid Valga Jaanikese kooli nooremad õpilased kooli ette, et alustada õueõppe päevaga. Päeva tegevused olid erinevaid õppeaineid ühendavad. Õpilased tegid puukoore trükki, meisterdasid looduslikust materjalist käevõru ja kaelakaarti. Loomamängus pidid lapsed ära arvama mis loomad nad on. Lapsed said teada mis mõõtühikud on vaks, jalg ja küünar. Nendes mõõtühikutes oli vaja mõõta ära õuesõppe klassi ümbermõõt. Veel said lapsed teada, et luuletusi on võimalik esitada muusikaliste instrumentidega. Päeva lõpus toimus kontsert, kus iga grupp sai esitada oma luuletuse. Päeva lõpetasid ühised sportlikud tegevused.

Laste tagasisidest saime teada, et lastele päev väga meeldis. Enamus õpilasi vastas, et neile meeldisid kõik tegevused, oli ka õpilasi, kellele meeldis mõni tegevus rohkem. Näiteks Artjomile meeldis eriti teha puukoore trükki, Silverile meeldis looduslikust materjalist käevõru tegemine, Leole meeldis loomapiltide mõistatuste mäng.

Aitäh kõigile!

Aitäh kõigile!