Uudised

Kunstiprojekti Valgele Valgega kunstipäev 26. mai konstantin


14. mail toimus Tallinnas Eesti Arhitektuurimuuseumis järjekordne kunstiprojekti Valgele Valgega kunstipäev. Seekord oli näituse teemaks „Tosin korda tosin tonti“. Meie koolist osalesid Marina, Steisi, Eleri, Zigmund, Steven ja Sander(oma tööga oli esindatud ka Kersti). Õpilaste tehtud töödest oli koostatud põnev näitus, kust iga kool sai valida 3 kõige paremat tööd. Edasi toimusid töötoad. Meie õpilaste esimene töötuba oli muuseumi keldris, kus tuli tunnetada ruumi ja osaleda aruteludes. Kõige rohkem meeldis meile puidust valmistatud hiiglaslik kera, mille sisse sai ronida ja kuulata seal erinevaid helisid (veevulin, metsa hääled jne). Väga aktiivselt osalesid aruteludes Zigmund ja Steven. Järgmises töötoas tuli joonistada majale aknaid ja mida aknast näed(väljast sisse vaadates). Lõpuks tuli voltida aknale raam ja kleepida aken majale. Viimases töötoas tegime animatsiooni „Soolatondi muundumine“. Kes võis arvata, et pintsliga soola kokku ja laia lükkamine sedavõrd ägeda efekti jätab! Kõiki valminud animatsioone näidati ka ürituse lõpetamisel. Päeva lõpus jagati auhindu ja tänukirju. Meie Kersti sai tema enda tondijoonistusega T-särgi. Suur tänu korraldajatele toreda ürituse eest ja kohtume ehk jälle järgmisel aastal.
14. mail toimus Tallinnas Eesti Arhitektuurimuuseumis järjekordne kunstiprojekti Valgele Valgega kunstipäev. Seekord oli näituse teemaks „Tosin korda tosin tonti“. Meie koolist osalesid Marina, Steisi, Eleri, Zigmund, Steven ja Sander(oma tööga oli esindatud ka Kersti). Õpilaste tehtud töödest oli koostatud põnev näitus, kust iga kool sai valida 3 kõige paremat tööd. Edasi toimusid töötoad. Meie õpilaste esimene töötuba oli muuseumi keldris, kus tuli tunnetada ruumi ja osaleda aruteludes. Kõige rohkem meeldis meile puidust valmistatud hiiglaslik kera, mille sisse sai ronida ja kuulata seal erinevaid helisid (veevulin, metsa hääled jne). Väga aktiivselt osalesid aruteludes Zigmund ja Steven. Järgmises töötoas tuli joonistada majale aknaid ja mida aknast näed(väljast sisse vaadates). Lõpuks tuli voltida aknale raam ja kleepida aken majale. Viimases töötoas tegime animatsiooni „Soolatondi muundumine“.
Kes võis arvata, et pintsliga soola kokku ja laia lükkamine sedavõrd ägeda efekti jätab! Kõiki valminud animatsioone näidati ka ürituse lõpetamisel. Päeva lõpus jagati auhindu ja tänukirju. Meie Kersti sai tema enda tondijoonistusega T-särgi. Suur tänu korraldajatele toreda ürituse eest ja kohtume ehk jälle järgmisel aastal.