Koolirahu ja Torevant 21. september Kylli

Traditsiooniline Koolirahu algavaks õppeaastaks kuulutati tänavu välja 1. septembril Paide Vallimäel ja  selleaastane tunnuslause on “Koolirahu südames”.

Tegemist pole ühepäevase sündmusega, vaid Koolirahu on mõttemaailm ja haridustee osa. Sellepärast kogunesime kogu kooliperega kinnistama uueks õppeaastaks antud lubadusi. Iga klass sai endale sümboolse südame, et hoiaksime meeles selleaastast tunnuslauset.

Kallistama ja meiega mängima oli tulnud Tsirguliinast Koolirahu sõber- Torevant.