Koolimeeskond kogunes tööalasele supervisioonile 28. august Kylli

23.08 kogunesime kogu kooliperega koolisaali ja algas esimene supervisioon. Kohtume kokku kolmel korral. Rõõmsad ja targad superviisorid Lea Mardik ja Eidi Elisabeth Aidla on psühhosotsiaalse valdkonna superviisorid. Esimese supervisiooni tagasisidestas meie kasvataja-abi Aleksander Jamkovoi nii: „ootan juba järgmist kohtumist!“

Supervisioon on vestlus ja/või tegevused, mille käigus saab inimene väljendada oma tundeid, ootuseid ning mõtteid. See on protsess, mis võimaldab inimesel peegeldada oma kogemusi ja emotsioone ning mõista neid nii eraelu kui töö kontekstis.

Tööalase supervisiooni eesmärk:

• lahenduste leidmine keerulistele olukordadele,

• töötajate vaimse tervise ja läbipõlemise ennetamine,

• eluterve töökultuuri loomine, arendamine ja hoidmine.

Supervisiooniprotsess:

aitab paremini toime tulema tööstressiga ja negatiivsete emotsioonidega,

aitab lahti mõtestada ametirolli ja tööülesannete piirid, aitab kergemini välja tulla kriisidest ja konfliktidest.

Tööalase supervisiooni eesmärk:

• lahenduste leidmine keerulistele olukordadele,

• töötajate vaimse tervise ja läbipõlemise ennetamine,

• eluterve töökultuuri loomine, arendamine ja hoidmine.

Supervisiooniprotsess:

aitab paremini toime tulema tööstressiga ja negatiivsete emotsioonidega,