Kooliaasta algab pidulikult 1. septembril kell 10.00 23. august Kylli

Hea Valga Jaanikese kooli õpilane. Kool on algamas. Ootame Sind. Meil on hea meel, et just Sina oled meie koolis. Tule õigeks ajaks tundi ja alustame teekonda uude kevadesse. Oleme sellel teel Sinu kõrval kõigis küsimustes ja lubame, et saame koos lahendatud ka kõige keerulisemad ülesanded.

Sinu Valga Jaanikese kooli õpetajad, kasvatajad ja direktor Jaanika Käst

Sinu Valga Jaanikese kooli õpetajad, kasvatajad ja direktor Jaanika Käst