Kinkisime kontserdi Valga Haigla hooldekodule 22. veebruar Kylli

Veebruaris on mitu toredat tähtpäeva. Vastlapäev, sõbrapäev ja Eesti sünnipäev. Meie koolis on saanud traditsiooniks, et tervitame Valga Hooldekodu elanikke laulude ja tantsudega. Lapsed laulsid laule kodust, Eesti lipust ja sõprusest. Tantsisime tantsu „Isamajakene“ ning „Pliks ja Plaks“. Memmed ja taadid lõid istudes tantsu kaasa, kus said rütmis  plaksutada. Rasmus laulis laulu „ Nii vaikseks kõik on jäänud“, mis tõi nii mõnelgi pisarakese silmanurka. Naeratuse tõi näole Rasmuse ja Kerdi tantsitud  „Härjatants“.

Õpetaja Jüri juhendamisel olid lapsed valmistanud memmedele ja taatidele toredad kaardid, mis nüüd leidsid ka omanikud. Õpetaja Õie ütles, et need on võlukaardid, mis toovad kurbadel hetketel rahu südamesse. Tore koosviibimine lõppes ühislaulmisega, milleks oli kõikidele tuntud „Kungla rahvas“.