Käisime POPP kooliga tutvumas 16. mai Kylli

12.mail osalesid 8. ja 9. klasside õpilased Valgamaa Kutsehariduskeskuses avatud uste päeval. Päev kutsekoolis oli üles ehitatud väga huvitavalt. Päeva juht, õpetaja Sille Allik, andis sõna koolis õppivatele õpilastele ja ka külastajad võisid neile küsimusi esitada. Saime teada, et heade õpitulemustega õpilastele  makstakse  stipendiumi ja kool võib  sponsoneerida sinu hobi- näiteks autorallit.

Külastasime nelja õpituba- meeldejäävamaks kujunes kokandus, kus saime ise erinevaid võileibu valmistada ja loomulikult ka ära süüa. Küll olid maitsvad!

Väga tore oli ka puidu töötuba, seda just tänu sellele, et töötuba tutvustav õpetaja oli väga entusiastlik, motiveeriv, ülisõbralik.

Suurt huvi näitasid õpilased üles ka autoremondilukkseppade töötoas, kus kõik olid peadpidi autokapoti all.

Päeva lõpetasime kolmandal korrusel kokteilibaaris ja saime maitsta ka õpilaste endi valmistatud imemaitsvat suppi.

Aitäh korraldajatele sõbraliku informatiivse vastuvõtu eest!

Meie kooli õpilased leidsid kõik endale ühe või kaks eriala, millega nad sooviksid oma õpiteed jätkata.

Õpilastega olid kaasas õpetaja Oksana, direktor ja õppejuht.

Aitäh korraldajatele sõbraliku informatiivse vastuvõtu eest!

Õpilastega olid kaasas õpetaja Oksana, direktor ja õppejuht.