Kadrid on liikvel 25. november Kylli

Teame, et 25.novembril on kadripäev. See päev on saanud oma nime Püha Katariina järgi. Vanal ajal tähistas kadripäev sügistööde lõppu. Nimi Kadri on väga levinud eesti naise nimi. See kõik on teooria KADRIPÄEVAST, aga meie koolis toimus täna tõeline kadritrall. Vastavalt olukorrale kogunesime maskeerunult õue, kus saime lustida, tantsida ja mängida. Meie vahvat  kadrikollektiivi juhendas Kadriema, kes jagas meile tervise ja õnnelikuks olemise õpetussõnu. Mängisime sõbra otsimise mängu ja kes aias mängu, aitasime peremehel naist otsida ja käisime rukist lõikamas. Tegime ringtantsu rahvamuusika saatel ja laulsime rahvalaule.

Sportmängudes said kadrilambukesed ja kõik teised tegelased  põrsakesi veeretada. Sõime kommi ja olime rõõmsad.

Oli vahva ja tore!

Oli vahva ja tore!