Jaanikese kooli perepäev 10. juuni konstantin

6. juunil toimus Jaanikese kooli perepäev. Üritus algas saalis kooli video vaatamise ja ühistantsudega. Tantsulusti oleks küll kauemaks jätkunud, kuid peatselt algas tegevus töötubades. Need lapsed, kelle vanem oli perepäevale tulnud, tegutsesid töötoas koos ema või isaga. Kahjuks tuli vanemaid kooli vähem, kui algselt kokku lepitud. Tegevus toimus viies töötoas: puutöö, kokanduse, lõbusa stardi, arvutiõpetuse ja robootika töötubades. Robootikas said sel korral kätt proovida vaid need lapsed, kes olid koos vanemaga. Uhke tunne oli ise kokku pandud autot tahvelarvuti abil juhtida! Kokanduses tehti maitsvat puuviljasalatit, puutöös valmis ühistöö. Arvutiõpetuses tegutseti osalejate tasemest lähtudes. Saalis läbis iga osaleja lõbusa stardi raja. Suur tänu töötubasid juhtinud õpetajatele!