Jaanikese kooli õpetajate õppepäev 26. oktoober Kylli

Meie kooli õpetajatel oli koolivaheajal mitmeid tööalaseid nõupidamisi.

Klasside tugimeeskondades analüüsisime tehtut ja otsisime üheskoos iga konkreetse lapsega töötamiseks häid lahendusi.

Metoodilise ühenduse nõupidamisel tegime kokkuvõtteid e-õppe võimaluste rakendamisest 1. perioodil. Tutvustasime üksteisele digiõpikute ja erinevate digikeskkondade kasutamise kogemusi. Koos arutasime läbi kitsaskohad ja võimalikud lahendused.

Arvutiõpetaja juhendamisel tutvusime Google Classroomiga ja õppisime selle  võimalusi kasutama.

Huvijuht tutvustas „Vaimse tervise esmaabi“ koolitusel omandatud teadmisi. Üheskoos tegime läbi vaimse tervise esmaabi  viis sammu.

Meie kooli õpetajatel oli koolivaheajal mitmeid tööalaseid nõupidamisi.