Ja põlvest põlve kestab see- koolirõõm ja koolitee 26. mai Kylli

Teisipäeval, 25. mail oli meie kooli lõpetajate tutipidu.

Kogunesime õues väliklassi juures. Muusika mängis. Lõpetajad istusid aukohal eraldi pinkidel. Ja üllatuslikult oli meid päris palju – 7 ja üks noormees veel puudus.

Kontserti juhtis huvijuht Külli, kes esimesena juhatas sisse väiksemate klasside tantsu. Ja ei ole vahet, kas oled eesti või muukeelne laps, kõik koos said hakkama. Juhendamise vaeva oli näinud õpetaja Natalja, kaasa tantsis lisaks temale ka õp Leini.

Seejärel laulsid õp Oksana klassi poisid ning järgmisena  tantsisid sama klassi poisid, vahepeal toimus aga väike poiste vahetus. Väga tublid, ilus oli vaadata ka tantsupoiste riietust sobivas toonis erinevate triiksärkidega. Muidugi oli laul õpitud õp Merikese käe all ja tantsima Vadimi juhtimisel! Viimane oli hoolitsenud ka helitehnika eest. Oh, mida teeksime ilma temata? Kogu kaadervärgi hoovi toimetamisel ja hiljem sealt tagasi olid abis jälle õp Oksana poisid.

Õpetajate nimel ütlesid oma head soovid õpetajad Maret ja Natalja.

Lõpuks laulis Marina „Koolikella“ ja kinkis igale lõpetajale lumikellukeste kimbu. Ja helistas loomulikult viimast koolikella!

Kontserdi järel toimus kahe lõpetajate võistkonna vahel jõukatsumine mängudes:  puust suuskadel kõnd ja teiseks võimlemispallil hüpates vahemaa läbimine. Oli nii tüdrukute kui poiste võistkond. Tore ja armas, noh, mis sest, et poisid siiski võitsid.

Lõpetajatest Pavel oli vägagi esinduslikult riietatud, aga Kristop oli tõeline tutipeoline – lühikesed värvilised püksid, mänguasi, nagu kunagi võis olla 1. klassi tulles.

Küllap oli kõikidel tore jälle koos olla! Aitäh osalejatele ja tegijatele!

Teisipäeval, 25. mail oli meie kooli lõpetajate tutipidu.

Õpetajate nimel ütlesid oma head soovid õpetajad Maret ja Natalja.

Küllap oli kõikidel tore jälle koos olla! Aitäh osalejatele ja tegijatele!