Hoidkem kõrgel Eesti rahvuslippu 22. veebruar Kylli

22. veebruaril külastasime kogu kooliperega Vabadussõja ausammast. Uhkes rongkäigus liikusime sini-must-valgeid lipukesi hoides ja lehvitades Valga linnaparki. Meenutasime Vabadussõda ja mälestusminutiga austasime langenud sõjasangareid. Õpilasesindus süütas küünlad ja asetas lillepärja samba jalamile. Mõte külastada igal aastal enne Eesti Vabariigi sünnipäeva Vabadussõja ausammast tekkis eelmisel aastal. Ilmaolud lubasid sellel aastal ühise matkaga kogu kooliperel sündmusel osaleda.