Fitnessnädal 29. jaanuar konstantin

Meie koolis toimus 21.-25.jaanuarini fitnessnädal. Iga koolipäev algas võimlemisega saalis. Rütmikaõpetaja Vadim näitas lastele ette harjutusi, mida lapsed aktiivselt kaasa tegid. Nädala lõppedes kujunes sellest üks tore hoogne fitnesstants. Lapsed said nädala vältel lisaks lõunasöögile veel süüa erinevaid köögi- ja puuvilju. Samuti jälgisime laste vee tarbimist koolipäeva jooksul. Nädala lõpetas teisipäevane ühine üritus kooli saalis, kus kõik klassid said ette näidata õpitud harjutused ja osaleda erinevates osavus- mängudes.