Eriolümpia tantsufestival Lätimaal 20. mai Kylli

18. mail käisid õpetaja Oksana klassi  Alexander, Kert, Jarmo, Kristo, Ken ning õpetaja Mareti klassi Marina ja Sander koos oma tantsuringi juhendaja Vadimiga Eriolümpia tantsufestivalil, mis toimus Lätis väikeses ja ilusas külas nimega Palsmane.

Seekord olid meie kooli esindajad ainult külaliste rollis, kuigi soov esineda oli suur.  Vastuvõtt ja festivali korraldus olid väga heal tasemel ja õhkkond suurepärane. Tantsustiilidest olid esindatud rahvatants ja hip-hop. Vahepausi ajal  esines väga ilus, energiline ja andekas laulja Kristine.

Meie õpilased said osa tantsufestivali positiivsest energiast, koju tuldi hea tuju ja magusa kringliga. Iga kool sai mälestuseks toreda meene Eriolümpia logoga.