Uudised

Eriolümpia sportlikud talimängud 14. veebruar Kylli


 

Otepääl Tehvandil peeti juba kümnendat korda eriolümpia talimänge. Osalejate pikas rivis olid ka Valga Jaanikese kooli sportlased, kes võistlesid suusatamises. Esimesel päeval olid eelvõistlused ja teisel päeval finaalid. Finaalvõistlustel võistlesid meie sportlased Hardi, Reimo, Paul-Erik, Kristop ja Janar väga edukalt – kõik võistlejad said medaleid.

Heale esinemisele aitasid kaasa õpetajad Jelena ja Vadim ning direktor Jaanika Kästi ergutamine ja hea meeleolu hoidmine. Talimängudel osales lahenduskeskse ja ärksameelse kohtunikuna meie kooli õpetaja abi Leini.

Üle kõige on deviis: las ma võidan ja kui ma ka ei võida, olen andnud ma endast parima!

 

 

Otepääl Tehvandil peeti juba kümnendat korda eriolümpia talimänge. Osalejate pikas rivis olid ka Valga Jaanikese kooli sportlased, kes võistlesid suusatamises. Esimesel päeval olid eelvõistlused ja teisel päeval finaalid. Finaalvõistlustel võistlesid meie sportlased Hardi, Reimo, Paul-Erik, Kristop ja Janar väga edukalt – kõik võistlejad said medaleid.

Heale esinemisele aitasid kaasa õpetajad Jelena ja Vadim ning direktor Jaanika Kästi ergutamine ja hea meeleolu hoidmine. Talimängudel osales lahenduskeskse ja ärksameelse kohtunikuna meie kooli õpetaja abi Leini.

Üle kõige on deviis: las ma võidan ja kui ma ka ei võida, olen andnud ma endast parima!