Uudised

EO Eesti Ühenduse tänuüritus 26. veebruar konstantin


Ühendus on aastaringne erinevate spordivõistluste korraldaja intellekti-puudega inimestele. Eriolümpia on sportlaste jaoks leidnud koha nende südames ja hinges. See on aus, ehe ja ilus- mida Eesti EO ühendus teeb – Valga Jaanikese kooli ja Urvaste kooli direktorina olen alustanud koolide osalemist ühenduse spordisündmustel kõigekülgselt toetama. 20.veebruaril toimus Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses eriolümpia tänuüritus, kuhu olid palutud liikmesasutuste parimad sportlased, nende juhendajad ja asutuse juhid. Samuti olid kutsutud kõik välisvõistlustel osalenud delegatsioonid ja koostööpartnerid. Meie kool aitas seda üritust ettevalmistada, korraldada. Tänuks saime imekauni lilleseade, mis kaunistab nüüd meie koolimaja. Meie koolist olid üritusele kutsutud 5 sportlast ja 2 treenerit/õpetajat. Fotol (fotograaf Margus Muts) nr 1: Direktor Jaanika Käst, parim sportlane Carlos Pikk, parim sportlane Alice Udumäe ja treener Evo Saar. Pildil nr 2: treener Evo Saar, sportlased Aleksandrs Zaicevs, Kristop Birzgals, Ragnar Orehhov, õpetaja Igor Savtšuk.
Ühendus on aastaringne erinevate spordivõistluste korraldaja intellekti-puudega inimestele. Eriolümpia on sportlaste jaoks leidnud koha nende südames ja hinges. See on aus, ehe ja ilus- mida Eesti EO ühendus teeb – Valga Jaanikese kooli ja Urvaste kooli direktorina olen alustanud koolide osalemist ühenduse spordisündmustel kõigekülgselt toetama. 20.veebruaril toimus Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses eriolümpia tänuüritus, kuhu olid palutud liikmesasutuste parimad sportlased, nende juhendajad ja asutuse juhid. Samuti olid kutsutud kõik välisvõistlustel osalenud delegatsioonid ja koostööpartnerid. Meie kool aitas seda üritust ettevalmistada, korraldada. Tänuks saime imekauni lilleseade, mis kaunistab nüüd meie koolimaja. Meie koolist olid üritusele kutsutud 5 sportlast ja 2 treenerit/õpetajat. Fotol (fotograaf Margus Muts) nr 1: Direktor Jaanika Käst, parim sportlane Carlos Pikk, parim sportlane Alice Udumäe ja treener Evo Saar.
Pildil nr 2: treener Evo Saar, sportlased Aleksandrs Zaicevs, Kristop Birzgals, Ragnar Orehhov, õpetaja Igor Savtšuk.