EO Eesti Ühenduse juhatus korraldas tänuürituse 24. veebruar konstantin

Jälle on möödas üks spordiaasta (2019) ja aeg tänada ning tunnustada liikmesasutuste parimaid sportlasi ning nende juhendajaid. Tänuüritusele oli oodatud igast liikmesasutusest 4-liikmeline esindus: 2 parimat sportlast (1 nais- ja 1 meessportlane), õpetaja/juhendaja/treener ja asutuse juhtkonna liige. Valga Jaanikese Kooli esindus: Jaanika Käst, Vadim Šemeljov, Marina Seleznjova, Maksim Hrustalov, Aleksandrs Zaicevs, vilistlased Margus Karulin, Ragnar Orehhov.