Uudised

„Emotsioon läbi spordi, toidu, tantsu ja ehitusoskuse“ – rahvusvaheline elamussündmus 08. mai Kylli


Valga Jaanikese Kooli õpilased osalesid Leedus Kaunases rahvusvahelises projektis “Emotsioon läbi spordi, toidu, tantsu ja ehitusoskuste”. Oleme Eriolümpia Eesti Ühenduse toetajaliikmed ja aktiivsed sportlased ühenduse erinevatel võistlustel ja projektides. Võistlejaid oli Kaunases lisaks eestlastele Lätist, Ukrainast ja Leedu erinevatest asutustest. Meie kooli poistel oli suur vastutus Eestit esindada projekti teisel päeval tantsukonkursil. Valga Jaanikese Kooli tantsijad esitasid 3 kohustuslikku tantsu: 2 neist olid meie mehised rahvatantsud ja 1 kreeka päritolu tants. Poisid saavutasid särava esitusega 2. koha. Tantsijaid saatis õpetaja ja treener Vadim Šemeljov. Rahvatantse õpetas meie õpetaja Erika Kärner ja Kreeka tantsu Syrtaki õpetas poistele selgeks Vadim Šemeljov. Eesti Eriolümpia sportlased ja kõik teised said osavõtumedalid, lisaks said teise medali esikolmikusse tulnud võistlejad. Täname osalusvõimaluse eest Eriolümpia Eesti Ühenduse spordidirektorit Siret Krukki. Eriolümpia vanne: Las ma võidan ja kui ma ka ei võida, annan endast parima.

 

 

 

 

Valga Jaanikese Kooli õpilased osalesid Leedus Kaunases rahvusvahelises projektis “Emotsioon läbi spordi, toidu, tantsu ja ehitusoskuste”. Oleme Eriolümpia Eesti Ühenduse toetajaliikmed ja aktiivsed sportlased ühenduse erinevatel võistlustel ja projektides. Võistlejaid oli Kaunases lisaks eestlastele Lätist, Ukrainast ja Leedu erinevatest asutustest. Meie kooli poistel oli suur vastutus Eestit esindada projekti teisel päeval tantsukonkursil. Valga Jaanikese Kooli tantsijad esitasid 3 kohustuslikku tantsu: 2 neist olid meie mehised rahvatantsud ja 1 kreeka päritolu tants. Poisid saavutasid särava esitusega 2. koha. Tantsijaid saatis õpetaja ja treener Vadim Šemeljov. Rahvatantse õpetas meie õpetaja Erika Kärner ja Kreeka tantsu Syrtaki õpetas poistele selgeks Vadim Šemeljov. Eesti Eriolümpia sportlased ja kõik teised said osavõtumedalid, lisaks said teise medali esikolmikusse tulnud võistlejad. Täname osalusvõimaluse eest Eriolümpia Eesti Ühenduse spordidirektorit Siret Krukki.

Eriolümpia vanne: Las ma võidan ja kui ma ka ei võida, annan endast parima.