Uudised

Elevust tekitanud teatrimängud 29. märts Kylli


 

Esmaspäeval tähistas  meie kool teatripäeva. Kõigepealt tutvusime teatrimaailma sümbolitega, kelleks olid naerev ja nuttev mask. Seejärel esitasid teatriringi lapsed väikese improetenduse.  Õpetaja Oksana klassi poisid istusid ees toolidel, näoga saali suunas, st nad olid nagu kinos. Sisenes Hardi ja palus igat poissi eraldi, et see istuks ühe koha võrra edasi, et tema saaks oma tütarlapsega, kelleks oli Marina,  kõrvuti istuda. Aga keegi polnud nõus ja nii istusid poiss ja tüdruk rea äärekohtadel. See kõik oli tore pantomiim, kuidas poiss seansi ajal tüdrukule lilli, õhusuudluse jne saadab, mille vahepealsed poisid edastavad üksteise kaudu tüdrukule. Siis neiu ja noormees lehvitavad üksteisele. Lõpuks saadab poiss kommikarbi. Poisid annavad küll karbi edasi, aga söövad ka  ise komme. Tüdrukuni jõuabki tühi karp. Ja oh õnnetust – tüdruk solvub ning tormab minema. Kui lahedalt nad seda tegid! Kõik vaatasid, said aru ja jälgisid mängu.

Peale etendust said kõik saalisolijad osa teatrimängudest. Palju elevust tekitas saalis õpetajate osalemine. Olid erinevad mängud, kus lapsed said auhindu. Eriti agaralt paistsid silma väike Sander ja Raiden.

Rõõm oli näha, et ka meie nooremad lapsed on jätkuvalt teatripisikuga nakatatud!

 

 

 

Esmaspäeval tähistas  meie kool teatripäeva. Kõigepealt tutvusime teatrimaailma sümbolitega, kelleks olid naerev ja nuttev mask. Seejärel esitasid teatriringi lapsed väikese improetenduse.  Õpetaja Oksana klassi poisid istusid ees toolidel, näoga saali suunas, st nad olid nagu kinos. Sisenes Hardi ja palus igat poissi eraldi, et see istuks ühe koha võrra edasi, et tema saaks oma tütarlapsega, kelleks oli Marina,  kõrvuti istuda. Aga keegi polnud nõus ja nii istusid poiss ja tüdruk rea äärekohtadel. See kõik oli tore pantomiim, kuidas poiss seansi ajal tüdrukule lilli, õhusuudluse jne saadab, mille vahepealsed poisid edastavad üksteise kaudu tüdrukule. Siis neiu ja noormees lehvitavad üksteisele. Lõpuks saadab poiss kommikarbi. Poisid annavad küll karbi edasi, aga söövad ka  ise komme. Tüdrukuni jõuabki tühi karp. Ja oh õnnetust – tüdruk solvub ning tormab minema. Kui lahedalt nad seda tegid! Kõik vaatasid, said aru ja jälgisid mängu.

Peale etendust said kõik saalisolijad osa teatrimängudest. Palju elevust tekitas saalis õpetajate osalemine. Olid erinevad mängud, kus lapsed said auhindu. Eriti agaralt paistsid silma väike Sander ja Raiden.

Rõõm oli näha, et ka meie nooremad lapsed on jätkuvalt teatripisikuga nakatatud!