Ehitame lumelinna 09. veebruar Kylli

Kasutades  selle aasta lumerikkust, otsustas meie koolipere ehitada kolmapäeval LUMELINNA. Lapsed olid vastavalt riietatud, lumi  piisavalt ehituskõlbulik, ilm oli soodne ja meeleolu rõõmsameelne.  Kõik tingimused täidetud ja töö võis alata.

Oli huvitavaid projekte- 7. klassi poisid õpetaja Jüri juhendamisel projekteerisid püramiidi, ehitati huvitavaid lumekujusid ja värvilisi figuure. 3. klassi õpilased meisterdasid lumest lustilise lumememme. Kõikidel oli vahva ja tore tegutseda.

Pärast tööd jõime teed ja maiustasime kommidega.

Pärast tööd jõime teed ja maiustasime kommidega.