Eesti, Eesti ela Sa! 22. veebruar Kylli

Eesti Vabariigi 106. aastapäeva eel suundus Valga Jaanikese Kooli pere Eesti ja kooli lipukeste lehvides Valga Vabadussõja mälestussamba juurde austust avaldama Vabadussõja kangelastele. Kooli õpilasesinduse asepresident Hardi asetas mälestuskimbu ausamba jalamile ning õpilasesinduse liikmed Kert, Kristo ja Rasmus süütasid mälestusküünlad. Huvijuht Külli toonitas Vabadussõja loo mäletamise olulisust põlvkonnast põlvkonda. Kert ja Oscar esitasid meeliliigutava luuletuse. Kõlas ülev „Ta lendab mesipuu poole“.

ELAGU VABA EESTI!

ELAGU VABA EESTI!