Edukad räätsajooksjad 21. veebruar Kylli

15. veebruaril toimusid Porkunis räätsajooksu võistlused. Võisteldi 100m, 200m ja 4 x 100m teatejooksus. Võistlustel osales 20 asutust üle Eesti. Võistlused olid seekord Torino 2025 maailmamängude kvalifikatsioonivõistluseks. Vastavalt reeglitele loositakse 16+ vanuserühmade divisjonide võitjate vahel sportlased, kes Eestit räätsajooksus esindavad. Avalik loosimine toimub 5. märtsil Pühajärvel. Valga Jaanikese Koolist osalesid Hardi, Kristo, Kert, Erki, Reimo ja Janar.

Allikas: Eriolümpia Eesti Ühendus/ Special Olympics Estonia fb leht

Allikas: Eriolümpia Eesti Ühendus/ Special Olympics Estonia fb leht