Direktor osales MUBAs koolialguse avaaktusel 23. september Kylli

8. septembril toimus Tallinna Muusika- ja Balletikoolis riigikoolide juhtide õppeaasta avaaktus. Aktusel kõneles ja tervitas koolijuhte haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas. Õpilaste etteasted olid lummavad. Sel sügisel avas uksed Tallinna muusika- ja balletikool MUBA, mis moodustub Tallinna Muusikakeskkoolist, Georg Otsa nimelisest Tallinna Muusikakoolist ja Tallinna Balletikoolist. Loodud õppehoone on Eesti kultuuri- ja haridusmaastikul ainulaadne.

Fotograaf Aron Urb. Vestlusringis on: Kristi Kivipuur (Haapsalu Viigi Kooli direktor), Kairi Kolk (Kammeri Kooli direktor), Jaanika Käst (Urvaste Kooli ja Valga Jaanikese Kooli direktor, Eili Rohtla (Ämmuste Kooli direktor) ja Timo Steiner (Tallinna Muusika- ja Balletikooli koolijuht).