Kiirem, nutikam, osavam… 17. октября Kylli

13. oktoobril toimus õuesõppepäev Urvastes. Osalesid Kiigemetsa, Ämmuste, Lahmuse, Valga Jaanikese ja Urvaste kooli 4- liikmelised võistkonnad 6.-8.klassidest. Ülesandeid lahendati viies punktis: loodusõpetuses, matemaatikas, spordis ja kahes loovusega seotud punktis. Loovuspunktides valmistati parki kratte ja valmisid looduslikest materjalidest looduspildid. Igal alal oli võimalik teenida erinev punktide arv. Üldvõitjaks tuli seekord Kiigemetsa kool. Meie olime parimad spordis ja liikumises.