Meeleolukas õpetajate päev 06. октября Kylli

5. oktoobril toimus Jaanikese koolis õpetajate päeva tähistamine. Päev oli täis üllatusi.

Juba hommikul kooli tulles, tervitas meid imeliselt kaunistatud värav. Lapsed tulid kooli lillekimpude ja säravate silmadega.

Õpetajate päevale pühendatud aktus oli meeleolukas ja üllatuste rohke. Õpilased räppisid ning sellele järgnes nende poolt ettevalmistatud viktoriin õpetajatele. Nii mõnegi küsimuse vastamisega jäädi jänni.

Sellega üllatused ei lõppenud. Õpetaja Õie klassi lapsed, Silver ja Raiden, lugesid luuletust, kool sai autahvli ja õpetajad kahevärvilised pastapliiatsid.

Ka õpetajatel oli üllatus õpilastele. Esineti laul-tantsuga „Tean, ei tea“.

Aitäh kõikidele üllatajatele!

Ka õpetajatel oli üllatus õpilastele. Esineti laul-tantsuga „Tean, ei tea“.

Aitäh kõikidele üllatajatele!