Õpilasmalev sai hoo sisse 14. июня Kylli

13. juunil alustasid Urvastes oma esimest malevasuve Jaanikese kooli õpilased koos Urvaste malevlastega. Avamisel soovisid meile toredaid malevapäevi Antsla vallavanem Avo Kirsbaum ja malevajuht Jaanika Käst.

Tööd jagatud, mindi rõõmsalt ülesandeid täitma. Peale tööd algas päeva parim osa - tutvusime üksteisega läbi lõbusate meeskondlike mängude ja tegevuste. Et ennast täieõigusliku malevlasena tunda, tuli läbida katsed. „Ristisime“ tunnetusraja lõpus kõik „rebasekutsikad“ malevlasteks ja andsime pühalikult vande.

Toit oli maitsev ja ilm imeilus!

Toit oli maitsev ja ilm imeilus!