Vallavanema vastuvõtt parimatele 09. июня Kylli

Kolmapäeval, 8. juunil kutsus Valga vallavanema Monika Rogenbaum oma vastuvõtule valla tublimad õppurid, olümpiaadide võitjad ning neid juhendanud õpetajad.

Jaanikese koolist olid vastuvõtule palutud parim lõpetaja Marina ja matemaatika olümpiaadi võitjad Rustams, Paul-Erik ning Hardi.

Õpetajatest said kutse õpetajad Natalja, Oksana ning Maret, samuti direktor Jaanika ja õppejuht Mai.

Kõik said soojad tänusõnad ning väikese kingituse.

Kõige tähtsam on see, et meid on märgatud ning parimate sekka arvatud. Aitäh!

Kõik said soojad tänusõnad ning väikese kingituse.

Kõige tähtsam on see, et meid on märgatud ning parimate sekka arvatud. Aitäh!