Kaasahaarav jalgpall 14. апреля Kylli

Jalgpalli arengu toetamiseks ja populaarsuse tõstmiseks Eesti Jalgpalli Liidu algatatud kooliprojekt „Jalgpall kooli!“ jõudis Valga kunstmurukattega jalgpalliväljakule, kus Valga Jaanikese Kooli 1.-5. klassi 10 poissi ja tüdrukut said osa haaravast jalgpalliõpetusest.

Neljapäeva, 14. aprilli ennelõunal ootasid meid jalgpallistaadionil treenerid Timo ja Wanda, kes olid väljaku ühele osale palju erivärvilisi jalgpalle maha pannud, millest igaüks valis endale ühe. Treener Timo alustas lõbusa  mänguga, kus palli tuli puudutada kehaosaga, mida ta nimetas: põlv, kõrv, selg, käsi. Seejärel tuli palli lüüa nelja väravasse – igaüks sai värava kirja. Pärast vestikulli mängu läks trikitamiseks: hoia palli ühel jalal, hoia põlvel, hoia pea peal, pane pall püsima kaelale ning hüppa jänku moodi, pall jalgade vahel. Igaüks sai hakkama omamoodi! Kuid Timol oli varuks veel kaks haaravat mängu jalgpalliga - pallidraakon ja ründajate tabamine.

Meie õpilased ja kaasas olnud õpetajad osalesid tegevustes suure hasardiga.

Toreda pallimängu lõpetuseks tegime ühispildi ja kingituseks sai kool Eesti Jalgpalli Liidult 6 jalgpalli ja ühe saalijalgpalli komplekti (vestid ja pall).

Kokku on selles projektis osalenud üle 300 Eestimaa kooli.

Jalgpall on lahe!

Meie õpilased ja kaasas olnud õpetajad osalesid tegevustes suure hasardiga.

Kokku on selles projektis osalenud üle 300 Eestimaa kooli.

Jalgpall on lahe!