3. klassi teatrisõbrad käisid „Okasroosikest“ vaatamas 28. марта Kylli

Käisime Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses teatris. Lavastaja Maria Usk  ja tema noorte teatritrupp LAVAL mängis „Okasroosikest“. Loos kohtusime toreda kuningaperega ja ebamaiste haldjatega, just nii nagu see vendade Grimmide muinasjutus on. Olime osalised suurel lavapeol, kuulasime haldjate soove ja kohtusime kurja haldjaga. Nägime, mis tagajärjed on sellel, kui me kellegi tähelepanuta jätame ja kui oluline on abivalmidus. Noorte teatritrupi LAVAL klassikaline lavalugu näitas meile, et elu ja teater lähevad edasi ka siis, kui me oleme vahepealsed sada aastat maha maganud. Lavastus oli kaasaegne, põnev, loominguline. Etenduse lõpus vestlesime ka lavastajaga ja saime teada, et tema tegi selle  lavakujunduse ja dekoratsioonid.

Saskia-Grit:" Mulle meeldis väga. Okasroosike ja haldjad  tantsisid ilusti balletti. Naljakas oli siis, kui kuningas pahandas."

Saskia-Griti ema tagasiside:" Sakia-Gritile meeldis väga, ta oli elevil ja  näitas kodus emotsionaalselt kuninga pahandamist ja haldjatantsu. Laps oli õnnelik ja rahul, talle meeldis etendus, kohvikuskäik ja mammuti tervitamine muuseumis - oli tore päev."