Puhas tantsurõõm 26. января Kylli

Meie koolis oli jälle välja kuulutatud tantsuvahetunnid. Saali koguneti pärast 3. tundi. Osa lapsi oli juba ootamas. Muusikavideo pandi mängima ja alanud ta oligi! Osalesid kõik, prooviti järgi teha tantsuliigutusi. Tore oli vaadata, tehti nii, nagu osati, aga lustida oli väga hea. Kõik said proovida, keegi ei halvustanud, kõik võisid õnnestuda – mida oligi tarvis tõestada. Hea, et ei häbenetud, ei arvustatud. Ja mis eriti lahe, ka õpetajad tegid kaasa ja nautisid.

Ratastoolis Anette ei tantsi, aga ta naudib koosolemist vägagi ja kui meelde tuletada, tegi kätega ka liigutusi. Natašagi ei tantsi, aga sõidab autoga – tähtis on leida liikumise vorm. Meie kooli uus tüdruk Kätlin istus algul pingil, ehk kartis, aga ta kutsuti tantsima ja näib, et ta on hästi kodunenud.

Kuna kõigile nii meeldis, otsustati tantsida edasi ka tunni ajal, kuni tuli minna sööma.

Kuigi meil on olnud tantsuvahetunde ka varasematel aastatel, tundus see praegu nagu vabastav tuulehoog, loomulik ja nauditav.