Meie kooli 45. aastapäev – päikest ja rõõmu tulvil 17. января Kylli

Iga aasta algul on meie koolil tähtis päev – sünnipäev. Seekord tähistasime aga juubelit – koolil täitus 45 aastat!

Kogunesime pidulikuks aktuseks saali, mis oli imekaunis. Selles oli meie õpetajate Vapu ja Jüri töö ja eeskätt imeteldavad ideed ja oskused. Sinisel taustal meisterlik ja kaunis lill, laudadel kompositsioonid. Juba saali seekordne paigutus oli tavalisest erinev: kahel pool lauad, mille taga istuti klasside kaupa.  Keskel oli avarust esinejatele, kõik nägid kõiki.

Aktuse sissejuhatuseks laulsid vennad Adrian ja Silver laulu „Õnnesoov õpetajale“. Järgnes teadustajate paari Marina ja Pauli etteaste, kes oma esinemistega sidusid kogu aktuse tervikuks. Lisaks esines Marina ka lauluga.

Õpetaja Oksana ja Mareti klassi poisid esinesid lausa kahel korral tantsuga, vahetades vahepeal isegi kostüüme. Teid on alati heameel näha – Aleksander, Sander, Kert, Kristo ja Jarmo! Ja loomulikult suur tänu meie tantsujuhile Vadimile, kes oli lisaks ka õpetaja Janne klassi poistele õpetanud selgeks tantsu „Jalgpall“.

Vahepeal õnnitles meid Urvaste kooli (meil on ühine direktor Jaanika!) delegatsioon. Väikest ansamblit saatis nende muusikaõpetaja akordionil ja ta pani ka kõik saalisviibijad kaasa laulma ja tantsima. Suur tänu teile, olite väga toredad!

Esinejate hulgas oli mitmeid lauljaid – Hardi, Maksim ja meie õpetajate ansambel. Viimaste kolm laulu „Talveöö“, „Kuu kumavas valguses“ ja „Üksteist peab hoidma“ olid nagu kirsid tordil. Imetleme teid, Õie, Merike ja Jüri!

Seejärel sai sõna direktor Jaanika. Traditsiooniliselt anti meie kooli õpetajatele ja töötajatele tööjuubelite puhul tänukirjad, lilled ja meened. Kaks neist – õpetajad Jelena Barteneva ja Veera Pavlenko on koolis töötanud lausa 25 aastat! Super tulemus!

Sõna said muidugi ka külalised. Meid tervitas Haridusministeeriumi esindajana Tiiu Rahuoja ja Valga lastekaitse töötaja Jaana Kala.

Saali teises otsas oli kaetud laud, millel sünnipäevatort. Nüüd oligi aeg selle jaoks. Enne puhkes tordil aga sädelev vulkaan. Kui olime seda imetlenud, siis tõime endale kooki ja morssi ning veetsime aega mõnusas seltskonnas, taustaks muusika. Tore ja armas oli.

Aitäh teile kõigile, kes selleks vaeva näinud olite! Olete imelised!

Palju õnne meile kõigile!

Aitäh teile kõigile, kes selleks vaeva näinud olite! Olete imelised!

Palju õnne meile kõigile!